• 0 NİSA APARTMANI

    Kahramanmaraş İli, Dulkadiroğlu İlçesi, Pınarbaşı Mevkisi, Hünkar Düğün Salonu Civarında Yapılmış olan 2+1 Konut ve İşyeri projesidir. Proje 2017 Yılı başında projelendirilmiş ve aynı yıl içerisinde yapımı tamamlanmıştır. Nisa Apartmanının Yapı Kullanma izni ve tüm belgeleri sorunsuz alınmış olup Apartman sakinleri huzur içinde ikamet etmektedirler.   NİSA Apartmanına Ait Görseller, Projeler ve Tamamlanmış Hali Fotoğrafları Aşağıdadır. Fotoğraflara Yakınlaşmak İçin; Sağ Tık, Resme Bak Demeniz Yeterlidir.  

  • 0 BERİL APARTMANI

      Kahramanmaraş İli, Dulkadiroğlu İlçesi, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı Civarında Yapılmış olan 2+1 Konut ve İşyeri projesidir. Proje 2017 Yılı başında projelendirilmiş ve aynı yıl içerisinde yapımı tamamlanmıştır. Beril Apartmanının Yapı Kullanma izni ve tüm belgeleri sorunsuz alınmış olup Apartman sakinleri huzur içinde ikamet etmektedirler.   EcemPark Apartmanına Ait Görseller, Projeler ve Tamamlanmış Hali Fotoğrafları Aşağıdadır. Fotoğraflara Yakınlaşmak İçin; Sağ Tık, Resme Bak Demeniz Yeterlidir.           ERCA YAPI MÜHENDİSLİK MİMARLIK TAAHHÜT LTD. ŞTİ. GURURLA SUNAR   Mail: info@erca.com.tr  TEL: 0344 221 33 83    

  • 0 ECEMPARK-2

    Kahramanamraş, Dulkadiroğlu İlçesi, Mehmet Akif Mahallesi sınırlarında Diş Hastanesi karşısında yapmış olduğumuz 2+1 Konut ve İşyeri Projesidir. Proje Kapsamında 9 Adet 2+1 Daire, 450 m2 İşyeri yapılmıştır. 2013 Yılında başlayan proje aynı yıl içerisinde tamamlanmıştır.