TARİHÇE

ERCA “HAYATA TEKNİK BAKIŞ”...

Erca Yapı; İnşaat Mühendisi Cafer NALÇACI ve İnşaat Mühendisi Erdener KÜLEKCİ Tarafından 2011 yılı içerisinde Kahramanmaraş Merkez ve ilçelerinde İnşaat, Taahhüt, Değerleme, Proje, Tasarım, Mimarlık, Mühendislik ve Yazılım Departmanlarında hizmet vermek üzerine kurulmuştur.

Proje, Taahhüt ve Devlet Müteahhitliği ile hizmet verdiği 4 yılın ardından 2015 Yılı içerisinde ilk projesi olan Ecempark ile inşaat sektöründe Yap-Sat müteahhitliğe adım atmıştır. 2 Yıl içerisinde 3 Proje tamamlanmış ve 2016-2017 Yılları içerisinde tamamlanmak üzere 3 adet konut ve işyeri projesine başlanmıştır. 2017 Yılı Ağustos ayında 3 projeyi tamamlayan Erca Yapı anlaştığı yeni projeler ve aldığı taahhüt işlerini zamanında ve kaliteli şekilde teslim ederek inşaat sektörünün güvenilir firmaları arasındaki yerini almıştır. Kısa süre içerisinde sektörde doğru ve güvenilir adımlar ile ilerlemenin verdiği özgüven ve Kaliteli Bir Yaşam stratejisi ile yola çıkan Erca Yapı konut sektöründe güvenli, kaliteli, estetik yapılar yapmaya devam etmektedir.

2018 Yılında uzun araştırmalar ve alınan eğitimler sonrasında yapı ve mühendislik sektörüne ek olarak yazılım sektörüne girme kararı alınmıştır. Bu karar neticesinde İlan ve Alışveriş siteleri kurararak değişen dünyanın yeni sektöründe büyük oyunculardan birisi olabilmek için adımlar atılmıştır.